Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem csap valaki az...

Miért nem csap valaki az orrára a Kínaiaknak?

Figyelt kérdés

Úgy tudom tőlük volt a h1n1,sars is meg most az új vírus!

A végén még valami nagyobb baj lesz!


2020. jan. 26. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerinted tehetnek arról hogy megferőződtek? Mégis mennyire vagy korlátolt elméjű?
2020. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt látom csak hogy te nagyon az vagy!
2020. jan. 26. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem értek egyet az elsővel.

Láttam videót, amiben nyers húst, még élő békát, na meg denevért, kutyát esznek.

Szerintem egyértelmű, hogy ők maguk tehetnek a most kialakult helyzetért is!

Minek kell ilyen sz*rokat összeenni? Még csak hővel sem kezelik a húst, esznek mindent össze-vissza, azt hiszik, hogy következmények nélkül!

A kérdésedre nem tudok választ adni, hogy miért nem csapnak az orrukra, de amit tudok, hogy valami nagyon nem kerek agyban a kínaiaknál, az fix!

2020. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
3-as Nem valami szép dolog 1,4 milliárd embert általánosítani, vannak hülyék ott is, de az nem állja meg a helyét hogy ott mindenki mindent összeesz, ne terjessz ilyen butaságokat mert valaki még elhiszi!
2020. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kínai hatóságok nagyon is jól tudták hogy ez lehet, mégsem léptek időben!
2020. jan. 27. 14:09
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

#4!

1. Leírhatom a véleményem.

2. A legtöbbjük így tesz. Ahogy biztosan vannak a magyaroknak is érdekes szokásaik a külföldiek számára, mégis mi is általánosítva vagyunk!! Én se tudom, hogy ki él normálisan meg ki nem közülük, de hogy több van, aki olyan dolgot tesz, amit írtam....

Ezért nem kell lepontozni, ez az igazság!

A kérdezőnek pedig igaza van...van igazság abban is, amit írtam. A hatóságok mégsem tettek semmit, a videókat elnézve pedig a higiéniás körülmények is undorítóak ott...és igen, ÁLTALÁNOSÍTOK, mert fogalmam nincs, hogy a sok ugyanolyan kinézetű emberke közül kiről beszélek, illetve a látott videók Vuhanban vagy pedig máshol készültek.

2020. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

# 6 Természetesen leiratod a véleményedet, de ez nem vélemény volt hanem hamis állítások, sztereotípiák

A többség normális kajákat eszik, az a baj az ilyen vírusokkal hogy elég néhány hülye ember aki kedvtelésből eszik olyat amit nem kellene és megvan a baj, de ez messze nem a többség

Nem, egyáltalán nem elterjedt dolog a denevér ,,elő béka" fogyasztása a kutyáról meg nem is beszélve, az egyfajta luxusétel amit nagyon kevesen tudnak megfizetni és aki megtudja fizetni is csak egy nagyon specifikus ,,közönség" vásárolja meg

Igazából csak azért szólaltam meg mert láttam hogy az összes hasonló témához ilyen dolgokat írsz és bizony vannak emberek akik elfogjak hinni és ők is tovább fogják terjeszteni

2020. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy én terjesztem, miközben csak ehhez szóltam hozzá és kérdést sem írtam ki se a kínaikkal, se a koronavírussal kapcsolatban. 🤷‍♀️😂

Megnyugtatlak, mint már írtam, lefogadom, hogy a külföldiek is ugyanúgy általánosítanak rólunk és más ország népéről, ha valami furcsa számukra.

2020. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
# 8 Ha ők is akkor mi is - szép kis mentalitás, így lesz divat a hülyeség illetve butának lenni
2020. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondod ezt te, aki szerint minden ilyen jellegű hozzászólást én írtam, miközben csak ehhez szóltam hozzá...akkor talán más is gondolkozik így, mint én, nem? 😝
2020. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!