Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megnövekedett aluszekonyság...

Megnövekedett aluszekonyság mitől lehet? N29

Figyelt kérdés

Próbálom összefoglalni, ami itt fontos lehet.

Már gyermekkoromban is nsgyon szerettem sokat aludni, kB bármikor. Bárhol. Két éve viszont depresszióba estem, az alvásom ment rá elsőnek, alig tudtam, csak néhány (4-5) órát aludni. Utána ezekre végül kaptam gyógyszereket (altató, xanax, kedely állapot javító).

Most is szedem ezeket, de már csökkentett dózisban. Az utóbbi időben viszont atestem a ló túl oldalára, reggel alof tudok felkelni, simán alszom 9 órát.

Rendszeresen sportolok, heti 4x.

Faradtnak nem érzem a testem, de állandóan fekudnek. Részben pszichésnek gondolom.

Milyen vitamint érdemes szedni?



2022. okt. 15. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy pszichés de mivel sokat sportolsz figyelni kell a vitaminokra nyomelemekre. Csináltass vérképet mert lehet vashiányod van.
2022. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!