Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljes mozgáshiány okozhat...

Teljes mozgáshiány okozhat megnövekedett áteresztőképességet a vékonybélben, szivárgó belet?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ezzel a problémával állok szemben, viszont az eddig elvégzett rengeteg vizsgálat meg teszt szerint semmilyen "alapbetegségem" nincs vagy bármi olyan, aminek mint "mellékhatása" jelenhetne meg az áteresztő bél. Ezért gondolkodtam, hogy mi okozhatta mégis ezt, és akkor jött be mint tényező, hogy az elmúlt másfél-2 évben extrém módon nem mozogtam semmit(kb felkeltem az ágyból meg ültem bent a házban és ennyi). Idén év elején jött elő ez az egész és nem tudom, hogy ennyi időn át ilyen szintű mozgáshiány okozhatja-e ezt, esetleg a laktózérzékenység(az előtte is volt már).

2022. szept. 29. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy helyben döglés mindent is okozhat, az biztos, hogy csak jobban jársz vele, ha nem folytatod.
2022. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár hónapja már nem így élek, csak ugye a baj már megvan sajnos...
2022. szept. 29. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ételintolerancia inkább következmény szokott lenni. És eddig hiperszuper bio ételeket ettél, saját magad által frissen elkészítve, nyugodt életed van, kerülted mindig a tartósított vagy feldolgozott ételeket, nem szedtél sosem gyógyszereket vagy ha mégis, utána alaphangon 2 hónapig jó minőségű probiotikumot is szedtél és nem fogyasztasz sok tejterméket, cukrot és édesítőszereket? Ezek mind hajlamosítanak az áteresztő bélre.
2022. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2023. máj. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!