Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli rosszullét de mitől? 16/L

Reggeli rosszullét de mitől? 16/L

Figyelt kérdés

Mikor felébredtem nagyon melegem volt (mondjuk vastagon is voltam öltözve) aztán mikor felkeltem az ágyból alig álltam a lábamon, szédültem, hányingerem volt és remegett a kezem is és a "hasamban dobogott a szívem".

Terhesség természetesen nem lehet.



2022. okt. 16. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Lehet stressz miatt változott vérnyomás érték. Nekem régen gimiben gyakran volt hogy este stresszesen feküdtem le reggelre tuti padlón volt a vérnyomásom. De egyébként front is kiválthatja . Pár napig mérd meg a reggeli vérnyomásod ha vércukor is tudsz nézni azt is mérheted. Ha erre nincs opció orvos megnézni .
2022. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Tinédzserként gyakori az ilyen hirtelen felállok - rosszul vagyok. A szervezet nem tudja optimálisan kezelni a növekedést. Egy alkalomból nem vonnék le semmi következtetést.
2022. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Nekem a fiamnak volt egyszer így. Nagyon kellett wc- re menni reggel, kipattant az ágyból, ráadásul sokáig fent volt éjjel, és mire visszaért volna a szobába összeesett. A hirtelen felállástól van, gőleg tiniknél. A hányinger meg ezzel.jár. én már csak tudom , ájulós vagyok.
2022. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális, tinédzserként gyakori.
2022. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!