Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Daedalon helyettesítésére?

Daedalon helyettesítésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Németországban dolgozom. A kocsiban hányingerem van, ezért Daedalon-t szedek. Úgy alakult a helyzet hogy elfogyott, egy munkatársamat kértem meg hogy hozzon ki de elfelejtette. Szabadságról már senki nem jön haza péntekig hogy tudjon kihozni. Tudtok esetleg olyan gyógyszert vagy valamit helyette amit itt kint is megtudok venni?

Köszönöm a segítséget!



2022. okt. 16. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A patikus nem tudja, vagy mi?
2022. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Németországi patikákban nem lehet hányinger csökkentő gyógyszert venni? Én cerucal gyógyszert szedek. De a cerucal az vény köteles, vagyis csak receptre kapható. Nem tudom milyen gyógyszerek vannak Németországban. De kérdez meg egy ottani patikát.
2022. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem tud ilyen szinten németül. Ez mondjuk nem baj, beszélj egy német kollégáddal, és ő be tud menni a gyógyszertárba.
2022. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tessék, fél perc sem volt megtalálni:

[link]


Eskü, nem értem, hogyan tudtál egy németországi munkát magadnak leszervezni, ha egy ilyen egyszerűen kikereshető gyógyszert nem találsz meg.

2022. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En egy csomot felejtettem nemetbol, de nem risztana vissza, ha ilyen fontos dolgot kellene patikabol beszerezni. Ha mas nem, Google Translate segit.
2022. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es. Ezt a gyógyszert én is a kérdés kiírása után találtam meg. Nagyon beparáztam így rögtön ki írtam ide, hátha több segítséget kapok, itt kint még nem voltam gyógyszertárban.

Köszönöm a válaszokat

2022. okt. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!