Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez ellen mit lehet tenni?

Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mostanában nagyon kába vagyok. Az alvásommal nincs gond (vagy csak nem érzem?) napi 8-9 óra megvan, folyadékot eleget iszom, viszont rettenesen be vagyok lassulva mindig. Állandóan álmos vagyok, lassan fogok fel dolgokat, néha valaki mond valamit és csak bólogatok mert nem is tudom mit mondjak, mert valahogy nem jutott el az agyamig. A tanulással viszont meglepő módon nincs gond. Sportolni nem sportolok, 20-as éveim elején járok.

2022. okt. 22. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérképet csináltass háziorvosnàl/laborban, vas legyen benne mert vérszegénység lehet.
2022. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam vervetelen múlt hónapban, és pont az az érdekes hogy a vas rendben volt, középértéken volt.
2022. okt. 23. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!