Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegesség miatt van ? Lehet...

Idegesség miatt van ? Lehet ez ellen tenni valamit ?

Figyelt kérdés

Állandóan jár a lábam , mozgatni kell folyton.

Az tény, hogy nagyon nehéz életszakaszban vagyok,tiszta ideg vagyok,anyukám beteg .

Lehet emiatt jár állandóan a lábam ? Néha a kezem is muszáj mozgatni.

Türelmetlen vagyok,ideges,kapkodok.

Lehet ez ellen tenni valamit, vagy csak ha anya meggyógyul,akkor lesz jobb?

(Mielőtt kérdeznétek, anyunak szívműtétje lesz )


2022. szept. 3. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Irass fel valami enyhébb nyugtatót az orvossal erre az átmeneti időszakra.


Nekem is volt ilyen, szemmutetek sora várt rám, az idegességtol koncertralni se tudtam hónapokig, a munkahelyen is hibát hibára vetettem.


Fél évig szedtem az orvos által felirt enyhe nyugtató felét (csak reggel vettem be egyet, este már nem kellett), és mikor megvoltak a műtétek, már nem kellett.

2022. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez jól hangzik.

Segített neked a nyugtató?

Mert én kaptam azt hiszem medozepam vagy medazepamot,de nem ér semmit,semmit nem érzek 3*1 mellett, hogy jobb lenne .

És igen,én sem tudok koncentrálni és hibákat követek el.

Tegnap is a vevő kéri a fél kg combot és adom neki az 1 kg lábát.

És állandóan csak cigizni,jár a lábam néha állva is .

Nem tudom lefoglalni magam.

Nekem csak anyu van.

Apu,a tesóm és a férjem 3 éve egy balesetben elmentek.

Azóta ketten vagyunk, egymásnak.

2022. szept. 3. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megertelek. Nekem segített. Bár nagyon féltem, hogy raszokok, de halistennek nem.


0,25 mg-os Frontint írt fel a háziorvos, és azt mondta hogy reggel, este vegyek be egy szemet.


De én csak reggel vettem be egy felet!! Tehát az előbb rosszul írtam, nem a felét, hanem gyakorlatilag a negyedét vettem csak be. (két szem helyett reggel egy felet)


Ettől tudtam dolgozni, vezetni, nem voltam tompa, de nyugodt voltam. Este meg már egyáltalán nem is kellett.


Fél év múlva pedig simán abba tudtam hagyni.

2022. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!