Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Doxycyclin okozza a hasfájást...

Doxycyclin okozza a hasfájást és hasmenésem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni aknéra, mert felírta a doki, de fáj a hasam, de nem tudom, hogy attól-e vagy mitől. Amit még szedek, az egy antidepi (trittico). Lehet ettől is akár, de ott meg egy hetet várni kell és ha nem múlik el, akkor gyógyszer csere.
2022. okt. 29. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a Doxycyclintől. Hagyd abba és jelezd az orvosnak.
2022. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, igen. Minden antibiotikum okozhat gyomorpanaszokat, a Doxy meg ráadásul nem is gyenge gyógyszer.
2022. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Abbahagyom mindkettőt. És ha nem javul, elmegyek háziorvoshoz. Csak akkor aludni nem tudom, hogy fogok már.
2022. okt. 30. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a Doclycyclint hagyd abba, különben honnan tudod, melyiktől van? Pont egyszerre kezdtél el két gyógyszert? Az nem szerencsés!
2022. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem egyszerre, kicsit előbb szedtem a doxyt. Viszont mikor elkezdtem a tritticot, akkor kezdett el fájni a hasam, és volt hasmenésem. Lehet a kettőt nem szabad együtt szedni?


Vagy károsodott a májam, valamelyik miatt, és azért fáj?

2022. okt. 30. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Napok alatt nem károsodik! Szedhetők együtt. Hány napja szedted a doxycyclint, mikor elkezdődtek a mellékhatások?
2022. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Tritticonak is lehetnek ilyen mellékhatásai.
2022. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem szedem egyiket se már. Szedtem előtte yarocent is, meg faviparirt covidra ezt 3 nap után elengedtem és controlocot refluxra ezt csak 1 hónapig. Ez augusztus elején volt ez a két gyógyszer 6-án pontosan. Doxycyclin 2 hete szedem talán, és kétnaponta 1db. Október 12-én kezdtem most néztem meg. Szóval azóta. A tritticot pedig 26-án kezdtem.


Kemény hányingerem van most. Lehet megint a reflux?

2022. okt. 30. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!