Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a teendő, ha hányingerem...

Mi a teendő, ha hányingerem van legalább fél óráig azután, hogy bevettem az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
2 hétig kell szednem, most minden alkalom után ez lesz? :'( Normaflore probiotikumot vettem hozzá, már délelőtt ittam egy adagot belőle, meg fogok is még ma. (Ma kezdtem a szedést, első nap 2 db antibiotikumot kell bevenni, reggel is ez volt utána)

2021. szept. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettél előtte rendesen?
2021. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mantis religiosa ***** válasza:
62%
Szólj az orvosnak, és ír fel másikat. Ém anno a doxicilinnel voltam így, aztán felírta a doki a semicilint, amitől semmi bajom mem volt.
2021. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az Augmentintől szenvedtem: borzasztóan fájt tőle a hasam, és nekem is hányingert okozott. Gyógyszer csere megoldotta. Nem vagyok penicillin allergiás, előtte, és utána is szedtem penicillin származékot. Kizárólag csak az Augmentin okozta ezt, többet sosem szedtem.

Úgyhogy szerintem is antibiotikumot kellene váltani. Orvossal felíratni másik fajtát.

2021. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Le kell cserélni.
2021. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ettem előtte :( Holnap beszélek akkor az orvossal.. Egy elég gyanús csípés miatt írta fel (nagy vörös kör, hetek alatt múlt el), mert van esély hogy kullancs lehetett, es mondta, hogy ilyenkor ezt a Doxycyclint szokták adni. De így végig szenvedni a 14 napot amíg szedni kell, hát nem tudom...
2021. szept. 22. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!