Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez jelenthet bajt?

Ez jelenthet bajt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, hogy jó kategóriaba írom .

Annyi a lényeg, hogy a feleségem egy ideje rengeteg édességet eszik. Rájön valami falasi roham és megeszik 2 tábla csokit, egész csomag túró rudit, bármit ami édes. Képes nekiallni hulla fáradtan is muffint, palacsintát csinálni, mert ,,muszáj " ennie. Amikor várandós volt a lanyunkkal akkor lett édesebb szájú, előtte kifejezetten inkább sós párti volt. Azt mondja ettől sokkal jobban érzi magát ,ha csokit eszik . Nem azért eszi, mert éhes, hanem ahogy mondja szüksége van rá. Nem látszik rajta, nem ezért aggódom, én is szoktam neki kedveskedni akár sutit csinálok, vagy viszek haza valami finomat, de azért rakerdezek itt. Lehet, hogy hülyeség, ti mit gondoltok?



2022. nov. 3. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem, hogy baj lenne, velem is megesik, hogy befalok egy vödör fagyit. Sajnos rajtam látszik is. 🙁
2022. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A depressziós emberek is sok édességet esznek, vagy a nők menstruáció előtt, főleg, ha erősebb a pms.
2022. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha túl gyakori, akkor lehet valami hormonzavar. Menstruáció előtt nem ritka jelenség ez a nőknél, de nem kéne rendszeresnek lennie.
2022. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, apuka.
2022. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem IR-es a feleséged? Azoknak vannak falási rohamaik.
2022. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindjárt az IR jutott az eszembe. Terhesség után nem tudom, mennyivel vagytok, de az is belekavarhat a cukoranyagcserébe és sajnos hormonális szinten is (akár inzulinba), no és persze szóba jöhet a terhesség utáni depresszió is így látatlanban. Mindenképpen érdemes lenne legalább egy laborvizsgálatot csináltatni első körben.
2022. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!