Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiába eszem meg óriási mennyis...

Hiába eszem meg óriási mennyiséget állandóan éhes vagyok! Miért van ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 160 centi és 50 kiló! Heti három alkalommal mozgok! Alapból nagyevő voltam és szeretek az utóbbi időben de mostanra már élhetetlen mértéket öltött az éhségem! Főként este jön ki rajtam, olyanokor folyamatosan eszem és nem tudom abbahagyni mégis olyan éhes vagyok, hogy nem tudok aludni! Nagyon kevés étel van amitől jól lakok, talán ha megeszek egy órás pizzát! Lassú evő vagyok az esetek többségében bár esténkét csak úgy habzsolok! Vannak olyan ételek amiktől hosszú távon jól tudok lakni? Lehet ez valami betegség tünete? Esetleg lelki okai vannak? Próbáltam már, hogy kihagyom a reggelit mert reggel még nem ölt olyan mértéket az éhségem de felborul tőle az egész napom!

2022. nov. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem tudom miért van ez. 162 cm és 50 kg. 18/L
2022. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pajzsmirigy túlműködés miatt volt egy ilyen időszakom. A szervezetem nem tudta feldolgozni a fehérjét és emiatt folyamatosan éhes voltam. Sőt amit megettem mennyiség, az fél órán belül távozott belőlem.

Meg kellene nézetni vérképen a TSH és a T4 szinteket, a háziorvos pedig beutal endokrinológiára.

2022. nov. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vércukrot nézess.
2022. nov. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!