Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszabb idejű gyaloglást...

Hosszabb idejű gyaloglást követően fájdalom a bal térdnél, mitől lehet ez? (Részletesen lent.)

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam kirándulni, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy egy idő után, általában egy órát meghaladó mozgásnál a bal térdhajlatomnál elkezd fájni, részben kisugárzova a vádlimhoz és a combom aljába is, valamint nehezebben tudom hajlítani a lábam, mert fáj. Ez általában utána 1-2 napig ilyen is marad, de csak a bal lábamnál, a jobbnak soha nincsen semmi baja. Duzzanat, kattogás stb. nincsen.

Sajnos egy kis feleslegem van (ezért is muszáj mozognom, de igyekszem nem túlterhelni a lábamat), de korábban nem volt ilyenre példa, nem olyan régen 3 évet húztam le hosszú állást és mozgást igénylő munkával is. 26 éves vagyok, így az ízületeimnek is bírnia kell még. Mi lehet ez? Izomláz, vagy valami gyulladás, esetleg más? Mindig csak a bal lábamnál van ez... Esetleg akinek volt ilyenje, segített valamilyen krém, vagy hasonló természetes hatású készítmény?



2022. nov. 17. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A testmozgás után nyújtani kell, pláne 25 év fölött. Nézz nyújtógyakorlatokat youtubeon. A testsúlyt átérzem. És 173cm-55 kg-val vagyok problémamentes. Most 60kg vagyok,meg mindig vekony, megis kivan a térdizületem. Nekem is vissza kell fogynom,mert mindig ez van,ha felszedek pár kgt.
2022. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gerincferdülés,

rossz cipő

2022. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!