Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izülieti problémákat mi...

Izülieti problémákat mi okozhat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok. Nem vagyok túlsúlyos, minden nap bringával járok munkába. Egészségesen táplálkozom.


Pár éve fura tüneteim vannak.

Fáj/inkább nyom a bal csípőcsontom fejénél, ha fekszem.

A térdem is "dagadt hátul", mintha ciszta lenne benne.


Voltam többször dokinál, akik azt mondták hogy kicsit több folyadék van az izületi tokban /bursza/. Majd elmúlik. De nem múlik egyáltalán...több éve van és semmit sem javult.


Engem ez kicsit kezd aggasztani, mert azért nem vagyok annyira öreg...félek hogy romlik majd.


Van/volt egyéb gond is, endometriózis és miómák meg teratoma...de ezeket megműtötték. Furcsának találom, hogy kb. akkor jelentkezett először a csípő fájdalom, mikor a nőgyógyászati gondjaim jelentkeztek...


MIT TEGYEK, hogy elmuljon ez a tompa nyomás és főleg hogy ne romoljon?


Úgy érzem, hogy ez nem lehet a "kor" és hogy valami megelőzést kéne csinálnom...



2012. aug. 9. 16:12
 1/2 P!nk.* válasza:

Szed gyógyszert az ízületi problémáira?

Ha szed,akkor milyet ?

2012. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem szedek.

Annyira nem fáj, csak diszkonfort érzetem van ha bal oldalamon fekszem.

2012. aug. 21. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!