Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meg vagyok fázva már a 4....

Meg vagyok fázva már a 4. napja, mindent megcsináltam amit leírtatok, gyógyulok is, de éjszakánként visszaesek nem tudok aludni. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Torokfájással kezzdődött majd nagyon nagyon fájt a torkom utánna az elkezdett enyhülni és jött a fej és fülfájás most minden van fej-fül-torok fájás is, most ébredtem fel. Napközben jobban vagyok de éjszakára teljesen visszaesek. Mit tegyek?Álmos vagyok már egy ideje nagyon. Kiakarom magam aludni :'(
2008. dec. 25. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ha nagyon álmos voltam egyszerűen elaludtam akármennyire is beteg voltam...


Sok sok neocitran vitaminok hatalmas dózis c-vitamin. Én egy nap beveszem a napi mennyiség 10szeresét és 2 nap alatt elmúlik minden.


De ha sehogysem múlik menj el orvoshoz és mondd el hogy nem múlt el. Lehet komolyabb gyógyszer kell. Érdemes elmenni mert szövődményei lehetnek a dolognak.

2008. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és képzeld el sokszor 4 napig nem aludtam egy percet sem mert megállás nélkül folyt az orrom...


Én max 4-5 napig vagyok beteg egyszer egy évben, de akkor rettenetesen intenzíven.

Zacskót kötöttem az orromhoz, hogy tudjak aludni :DDD aztán sokszor betömtem az orrom zsepikkel :PP

Nem tudtam elmenni pisilni, mert egyik kezemmel mindig fogni kellett a zsebkendőt az orromhoz. A kezemet nem tudtam lemosni a takonytól mert folyton cserélni kellett a zsebkendőket annyira sokat telefújtam.

LOL :DDDDDDD gondolhatod nálam milyen egy megfázás :)

2008. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nekem tudod mi válik be még, elalvás előtt? Neocitran, jól kifújom az orrom orrspray. kicsit várok megint kifújom majd gyorsan bekenem mentolos orrkenőccsel gyógyszertárban lehet kapni, így kérheted h mentolos orrkenőcs. sima "kenőcs" van ráírva csak. és akkor lefekszek aludni. Nekem valahogy attól a mentolos cucctól nem folyik annyira az orrom. De én úgy kenem be hogy nem kenem be a bőrbe hanem vastagon felkenem. Másnap reggel felkelek délutánig nem is folyik az orrom és nem is piros már és bársonyos. Én is meglepődtem hogy ez ért valamit.
2008. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elmentem orvoshoz mert annyira rosszul lettem, felsörölom a bajaimat, már ha érdekel :)

gége gyulladás, garatgyulladás, mandula gyulladás, nyirokcsomó gyulladás, orr-homlok-arcüreg gyulladás, fülkürt gyulladás, és még a szemem is begyulladt.

Ennyi erővel vághatnánk is le a fejem :)

2008. dec. 26. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Uhh hát ez elég összetett.

Kezeltesd mindet, aztán később menj vissza megnézetni, hogy minden rendesen elmúlt-e. Nekem nem is tudom mióta van arcüreg-gyulladásom meg a fülem is gyakran fáj... voltam orvosnál (nem egynél) egymáshoz küldtek csak aztán az utolsóra 4 órát vártam majd bementem 5 percet voltam bent az orromba világított majd azt mondta : állapota rosszabbodott. És ezt felírták egy lapra és elküldtek. Se gyógyszer meg semmi. Fogalmam sincs most kihez forduljak. Nem is érdekel már. Majd elmegyek megint valamikor, bár már nem tudom kihez. és MINEK.

Mielőbbi gyógyulást kívánok, kúráld ki magad rendesen, nehogy nagyobb baj legyen.

2008. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!