Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nagyon tudok aludni...

Nem nagyon tudok aludni éjszakánként. Ti mit tettetek/tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Este 10 körül még forgolódok az ágyban, azután egyszer csak elalszok, de felkelek 3-4 alkalommal is éjszaka és már reggel (viszonylag) korán 6 körül ébren is vagyok. Napközben teszek-veszek, de nem nagyon van időm lepihenni, ha lepihenek, akkor egyfolytában jár az agyam, hogy elfelejtettem valamit megcsinálni stb. Így aztán egész nap nem sikerül kipihennem magam, és pár nap elteltével már olyan vagyok, mint a mosott sz*r.

És még csak 23 hetes vagyok. Mi lehet a megoldás?


2011. ápr. 23. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem stresszeled magad a baba miatt. Ilyen azért fordul elő, mert úgy érzed, h nem vagy még felkészülve a fogadásra (tudat alatti dolog, bárkinél előfordul, annak ellenére, h nagyon várja a babát) De hidd el, még van időd. Iktass be minden napba valami tevékenységet, ami baba eljövetelére készít fel. Pl. olvass gondozási teendőkről, készíts naplót, h mi történik veletek, csinálj minden nap vmi terhestornát és ADJ magadnak időt a pihenésre, mert nagyon fontos. Sok sikert!
2011. ápr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is 23 hetes vagyok, en mar napkozben nem pihenek. Azt vettem eszre h akkor jobban tudok aludni. Persze ulok feltett labakkal, de nem konkratan fekszem. Lefekves elott nagyon jot tesz egy esti seta es a Mezes meleg tej..., megnyugtat. De egyebkent barmit is teszel lesznek "furcsa" ejszakak. Almatlan, feszult. Ez a hormonok jateka miatt is van, Meg a termeszetes stressztol ami ilyenkor van.
2011. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.... Napközben mindig találok valamit, este rendesen elalszom, éjjel megébredek, (ált. hogy wc-re kell mennem), aztán sokszor nem tudok visszaaludni, fent vagyok 1-2 órát, tévézek, hajnaltájt visszaalszom... Reggel meg... alig tudok felkelni.. Tudom, nem sokat segítettem, de én sem tudom, mit lehetne tenni... Türelmetlen vagyok az igaz, mostanában főleg... 2-3 hét van hátra, nem találom napközben sem a helyem...
2011. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!