Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 32 deka étel sok ebédre?

32 deka étel sok ebédre?

Figyelt kérdés

Ez csak a szilárd étel, a levest nem számoltam (az 3-4 dl szokott lenni pluszban.)

Nem gyorsfagyasztott, hanem házikoszt, pl tarhonya, rántott hús rizzsel, tortilla, fasírt főzelékkel, stb.


2022. nov. 18. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kinek. Átlagos embernek nem sok.
2022. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban fugg attol, hogy mi az a konkret etel, illetve h milyen fizikumu es milyen energiaszuksegletu ember fogyasztja el.
2022. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezt egy átlagos mozgásúhoz mérem. Mivel magamról kérdeztem, ezért leírom az adatokat:

Napi 5-10 km séta. Cukros üdítők, édességek, nassolás nincs, egyedül a kávé ami mindennapos.

167/120 vagyok mindemellett. Napi 2 alkalommal étkezem, 3 akkor van meg ha reggelre eszem valami gyümölcsöt de azt sem kívánom mindig. Mivel rendszeresen mozgok, így csak az étel lehetne ami miatt sokat hízok.

2022. nov. 18. 13:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy a pajzsmirigyed.
2022. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4# Tb alapon már mindenféle gyanúval kapcsolatban vizsgáltak, legutóbb már hülyének nézett az orvos hogy már 4. alkalommal megyek endokrinológiára. Utána olvastam, hogy nem valami alaposak, viszont azt nem engedhetem meg magamnak anyagilag, hogy orvoshoz járkáljak saját pénzemen, pedig már nagyon érik a dolog. Attól félek, hogy x helyen nem mondanak semmit, én lazán otthagyok 70 ezret, megyek a következőhöz, ott úgy szintén s így tovább, majd félmillió kiadás után is lehet hogy ugyanott leszek. Voltam már diatetikusnál, írt étrendet, de nem bírtam követni, mert reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora nekem rengeteg elosztva is.
2022. nov. 18. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem eszem meg 200 dekát sem, pedig olyan magas vagyok, mint te.


Nekem ez rengeteg lenne, és vszeg ki is hánynám, úgy fájna a gyomrom tőle.

2022. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A séta NEM kardio, attól nem fogsz fogyni - mellesleg.


Rendes mozgás kellene, kezdetnek úszás, hogy ne terheld az ízületeket, aztán 80 kiló körül lehetne bringázni, majd futni.


A dietetikus meg nem véletlenül írta a napi 6x étkezést, mert ez, az egyszeri nagy kajálás nem jó a testednek. A gyomrodnak sem, a vércukorszintnek sem.

2022. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ötszöri étkezés nem jelenti azt, hogy ötször degeszre kell enni magad. Kapj be egy almát, fél banánt, pár szem mandulát, pohárka natúr joghurtot, stb. Én sem bírok egyszerre sokat enni, szóval ezt a részét nagyon is megértem.
2022. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8# Nyilván. De ha reggel eszem valamit, ebédre már nem bírok enni semmit. Egy fél szelet kenyér után sem. Ma is ebédeltem húslevest, jóllaktam tőle, maximum már csak vacsorázni fogok tudni.
2022. nov. 19. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Felcsapsz egy tetszőleges ételfutárt és megnézed mit szállítanak normál adagként 1-1 ételből ebédre. Pl. [link] én innen a vitálkonyhát szoktam a cukormentes + csökkentett szénhidrát miatt, de nem nagyon szoktam kapni 32 deka alatt.
2022. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!