Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikrohamotok szokott lenni?

Panikrohamotok szokott lenni?

Figyelt kérdés

Nektek mikor egy erősebb szivdobogasos panikrohamotok van egy 20 percen keresztul akkor nem szokott egy napig fura erzesetek lenni a mellkasotokba? Nekem igen…

Olyan fura nagyon… Nehezen mulik el.


2022. nov. 27. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert attól félsz utána, hogy ismét bekövetkezik.


Menj el szakemberhez, mert ez csak rosszabbodik, és az életedre is rányomja a bélyegét.

Nálunk odáig fajult, hogy exem már a lakásból sem igazán mert kimenni, amikor mégis, akkor meg én féltem hogy nehogy pánikrohamot kapjon pl a túra közben, mert mégis mi a szrt csinálok vele?


Elég szépen felőrölte a kapcsolatunkat ez az egész :(

2022. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom :(


Igen neha elgondolkoztam mar rajta hogy lehet srgitseget kellene kernem

2022. nov. 27. 09:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebbe bele lehet hallni?
2022. nov. 27. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet belehalni, "csupán" kellemetlen élmény. Nekem szívritmuszavart okoz. Viszont kérj segítséget mindenképpen.
2022. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Belehalni nem fogsz, csak belefásulni, belefáradni. Próbálj meg meditálni, keress videókat, előadásokat, tanulj légzés technikákat (4-4-4). Ne harcolj ellene, mert energiát adsz neki, csak engedd megtörténni, figyeld meg az érzést és engedd el!

Fel a fejjel! Napról napra egyre jobban és jobban vagy!

2022. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Nem szokott lenni. Talán egyszer fordult elő anyukám halála után.
2022. dec. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!