Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon lázasan milyen autót...

Nagyon lázasan milyen autót vezetni?

Figyelt kérdés
Pl amikor influenzás covidos stb beteg vagy.

2022. nov. 28. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Életveszélyes.
2022. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszelyes, mert tompulnak a reflexek. Ne tegyel ilyet.
2022. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szar.
2022. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes, én egyszer csináltam meg, mert senki sem tudott elvinni orvoshoz, tömegközlekedni nem akartam, taxi meg drága lett volna.


Elmondom neked, hogy a Hungária körúton elaludtam a piros lámpánál a kormányra dőlve, folyamatosan hallucináltam, arra riadtam fel, hogy verte egy férfi az ablakot, mert az ajtók le voltak zárva, akkor elnézést kértem és gyorsan elindultam, csodálkozom azon, hogy nem vették el a jogsimat.


Nagyon felelőtlen voltam, 1000x megbántam ezt a döntést, bármikor a járdára húzhattam volna a kormányt, vagy nem állok meg egy zebránál.


Nem javaslom senkinek, és nincs az az élethelyzet, hogy újra megtegyem.

2022. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es ma kb így jöttem be reggel, aztán idebenn most csak vacakabbul vagyok és lázam az egekben lehet. Már reggel rázott a hideg, és így fogok sajnos hazamenni. 25 km
2022. nov. 28. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
#5, nem opció, hogy valamelyik munkatársad hazavigyen? Tudom, hogy rossz autót otthagyni.
2022. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, egyenlőre egyedül vagyok, ezért is jöttem be ide, mert nem fertőzök így senkit. Bár úgy vagyok vele nagyon nem visz rá a dolog h segítséget kérjek.
2022. nov. 28. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, inkább okozol egy jó kis tömegkarambolt hazafelé, az sokkal jobb muri, mint segítséget kérni. :)
2022. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd összeszedem magam :)
2022. nov. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!