Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz és fáradtság okozhat...

Stressz és fáradtság okozhat folyamatos szédülést,erőtlenséget?

Figyelt kérdés

Több napja tart a folyamatos szédülés és fáradtság érzése...Ha fekszem akkir kibírható.

Ez az évem egy katasztrófa.Rengeteg negatív dolog történik és törtènt velem.Sok az idegeskedés,nem tudok sok mindent enni és rosszul alszom.

Vérvètelen már voltam.Nincs nagyobb eltérés.

Az idegeskedés okozhatja a tüneteimet?


2022. nov. 30. 19:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Természetesen.Velem is volt ilyen mindig stresszeltem,emiatt szédültem,hányingerem volt,azt éreztem hogy alig van erőm,remegtem hónapokon át.
2022. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nálad hogy múlt ez el?Mit tegyek,hogy jobb legyen?
2022. nov. 30. 19:58
 3/4 anonim válasza:
100%
Néha sajnos még mindig van,de igazából az egész tudatban dől el,megpróbáltam mindennek a pozitív oldalát nézni,vagy egyszerűen csak leszarni a dolgokat.
2022. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló a helyzet, sőt sokszor felejtek el dolgokat vagy nem jutnak egyes szavak eszembe, pedig csak 26 éves vagyok. Ez is ettől lehet?
2022. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!