Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A folyamatos krónikus fáradtsá...

A folyamatos krónikus fáradtságnak az lehet az oka, hogy félig halott lehetek?

Figyelt kérdés

Hiába szedek vitaminokat erőljödöm sporttal, krónikus faradtságok van ami kb olyan hogy pl alig van jártányi erőm is állandóan le kéne feküdnöm aludni, alig birok hazavánszorogni is stb.

Alvások után nem mulik el. Felkelek és faradt vagyok és ez egész nap.

Probáltam már azt is hogy este 6 tol alszok sokat, nem segit.

Nem kialavatlanság a gond.

Vérkép tökéletes.


De kb ugy élek mint egy öregasszony az elfekvőben.


Nem lenne bennem élet?



#életenergiahiány oka
2022. okt. 1. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban okozhatja depresszió vagy vas hiány! Eszel rendesen? Lelkileg rendben vagy? Ért trauma?
2022. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet is néztétek?
2022. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vannak traumáim de lesz.rom már olyan sok.

Haláleset szakitás munkaviszony megszunés feljelentések rossz akaróktol meg ilyenek. Elengedtem már azt hogy ezeken rágódjam. Képtekenség bírni, bevettem a lesz arom tabit. Nem érdekel. (De megéltem átéltem feldolgoztam leszarom.)


A leghatalmasabb bajom ami teljesen életellenes és gyűlölöm ez a hatalmas fáradtság hogy alig birom a szemem is nyitva tartani. Alszok es felkelek es ugyanaz van hogy feküdhetnék kb azonnal vissza. Elfekvő lenne a legjobb. Alszok. Kimegyek enni pisilni e alszok tovább. Eddig terjed az erőm. Minden más pl egy bolti bevásárlás már irdatlan kimerítő teher. Megcsinálom ugyan nem látszik rajtam semmi de hazamegyek kipakolok es kidőlök.

2022. okt. 1. 14:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam endokrinologusnál semmit nem talált. Meg farasztottam magam olyanokkal is, hogy hőmérsékletet kell néznem egy hónapon at naponta. Lefarasztott az is
2022. okt. 1. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

"Vannak traumáim de lesz.rom már olyan sok.


Haláleset szakitás munkaviszony megszunés feljelentések rossz akaróktol meg ilyenek. Elengedtem már azt hogy ezeken rágódjam. Képtekenség bírni, bevettem a lesz arom tabit. Nem érdekel"

Akkor meg is jöttünk.

2022. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kár volt #5-öst lepontozni, itt a probléma gyökere. A tudatalattiba söpört sz*rságok húzzák le az életenergiát.
2022. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet orvosi oka, mint pl. a vashiány, de én az írottak alapján inkább klinikai depresszióra tippelek, nekem is pont ilyen volt.

Esetleg keresni egy jó terápiát érdemes lenne, bár tudom, hogy oda rendszeresen eljárni is irdatlanul nehéz. Van bárki hozzád közel álló személy, aki tudna most segíteni?

2022. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, biztos van valami fizikai oka, akár autoimmun, genetika, vagy valamilyen szervi alulműködés, lehet meg nem jöttek rá mi okozza.
2022. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Glutén intolerancia is lehet, a nyolcas pontban olvasd:

. Krónikus fáradtság vagy fibromyalgia diagnózisa. Ezek egyszerűen arra utalnak, hogy az orvos sem tudja pontosan, mi okozza a kimerültséget és a fájdalmat. [link]

2022. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!