Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fázom, szinte remegek, 24 fok...

Fázom, szinte remegek, 24 fok van bent, de nincs lázam, (férfi vagyok)?

Figyelt kérdés
Nincs más, csak fázom, belül. Mintha 10 fok lenne. Hétfö óta tart. Hiába ülök be a kádba, ott is fázom. Beöltöztem, stb. 180 cm és 80 kg vagyok, gyógyszert nem szedek, sportolok. Lehet, hogy kijön majd rajtam a láz vagy valami durva kór? Pont 10 napja csináltattam éves nagylabort, ami teljesen jó volt, nem akarok az orvosom elött hülyét csinálni magamból, hogy újra megint … Mi lehet ez?
2022. dec. 8. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőm járt így a múlt héten, azt mondta hogy semmi sem volt, csak remegett annyira fázott, kettő teljes napig tartott, bármit csinált, fázott. De harmadik napra elmúlt.


Vegyel ki 2 nap szabit, igyál sok forró teát, levest, stb. Jobbulast.

2022. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Férfi nátha.
2022. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, attól, hogy fázol 24 fokban, igen, attól még ugyanúgy férfi vagy.
2022. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy férfi vagyok mert a párom szerint nök esetében ez a fázás érzés elöfordul menstruációkor.


Náthás nem vagyok, nem folyik az orrom, nem tüsszögök, nem fáj a torkom. Szóval nem “férfinátha” Sajnos.

2022. dec. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!