Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan azt érzem, hogy...

Állandóan azt érzem, hogy szédülök, de nem vesztettem el az egyensúlyérzékem. Nem fog hülyének nézni az orvos?

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog! Szerinted mennyi mindennel találkozott már? De egyébként is az egészséged fontosabb, mint hogy ki mit gondol.
2022. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, millió probléma okozhatja, ki kell vizsgálni.
2022. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szted orvosnak mi a dolga? Miert tanult sok evig egyetemen?
2022. dec. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, sokféle szédülés van.
2022. dec. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most megy át rajtam a torokfájásos járvány (omikron, szezonális influenza vagy az ördög tudja h micsoda), és az első két napban baromira szádültem járás közben, pedig sosem szoktam. Elég fura élmény volt. Aztán elmúlt, és maradt (csak) a torokfájás.
2022. dec. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szédülés nem feltétlenül jár egyensúly vesztéssel. Ne aggódj, nem fog kinevetni. Menj el nyugodtan.
2022. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azonnal neurologus . Az en problemam hogy az utazasi koltsegterites az kincs ami nincs . Az intezmenynek is rogziteni kell az adatokat nyilvan azert hogyne lehessen csalni . Azert utasitottak el mert mert nem talaltak a rogzitett adatokat . Pedig a zaron leirtak hogy rogzitve lett . Egyszoval kaosz .es mindez azert mert az orult ciganyjogasz az eugy finance helyett stadionokat epitett , lopott tiborcnak , lolonek stb
2022. dec. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül kérdező?
2023. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!