Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ez a fejfájás?

Normális ez a fejfájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Első körben, igen pánikolós típus vagyok! Tisztában vagyok vele, ha támadna valaki.


1 hete torokfájással kezdődött, 2-3 nap után átváltott nàthába. Az orromból ritkán jön ki valami. Ami viszont zavar hogy nyom a fejem, és szédelgek.

Tudom az lesz a válasz pszichésen van, de a munkahelyemen érzem ezeket a fejfàjásokat szinte csak! És mivel az utóbbi 1 hétben 1 szabadnapom volt, a betegséget se tudtam kipihenni sem. Karácsony előtti hajtásban nem maradhattam otthon..


Szóval egy ilyen megfàzásos tünet okozhat esetleg ilyen fejfájás? Egyik nap fáj egész nap, következő napon nem igazán, és ma megint. Vagy front?


Megijedtem, hátha valami komoly baj van :( eddig bármikor fájt a fejem egy gyógyszer azonnal kivette, most szenvedős.



2022. dec. 18. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Influenza, RSV vírus, egy jó erős megfázás, Covid, mind okozhat fejfájást.

Munkahelyen biztos azért rosszabb, mert hát dolgozol közben, abszolút nem pihensz.

Sajnálom, hogy nem engedték, h kipihend, meggyógyulj....

Szomorú.


Egyébként melegfront is volt, akár a kettő együtt is lehetett.


Jobban vagy?

2022. dec. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia. Nagyon köszönöm a vàlaszod és jól esik a kérdésed:)

De nem.. sajnos a pánikolás is rámtört teljesen. Így most szenvedek azzal hogy a fejem fáj + szédülök eléggé.. (de már komolyan kezdem azt hinni hogy tényleg a stressz is erősíti).

Folyamat ezen kattogok, mi van ha valami komoly agydaganatom vagy hasonlom van.. nehéz ezt leküzdeni. Próbàlok, de nost megkeseríti a napjaim hogy ilyen gondolataim vannak.

De ez a szédülés most hogy már rá figyelek, majdnem folyamatos. Amióta beteg voltam, volt hogy elmúlt teljesen, majd visszatért. De köszönöm kérdésed, próbálkozok jól lenni. :/

Most voltam 3 napja általános vérképen, tökéletes lett! Szoktam nézni a vérnyomàsom, az is tökèletes. Pulzoxi is, szóval már csak a rosszabb dolgok jutnak eszembe..

2022. dec. 25. 07:52
 3/5 anonim ***** válasza:

A stressz hihetetlen rossz dolgokat produkál!

Megértem, hogy ijesztő, főleg, ha nem voltál sosem fejfájós.

Nagyon erős frontok vannak, természetesen nem normális, hogy tavasz van télen, ez mindenkit megvisel.

Ha a vérképed tökéletes, akkor szerintem nagy baj nem lehet! 😊

Nagyon furcsa betegségek/tünetek jönnek elő az utóbbi években mindnekinél.

Hogy ez a covid utóhatâsa, az oltások, a stressz (ami kivétel nélkül mindenki életében jelen van sajnos...), jó kérdés.

Nálunk is a családban a nem múló orrvérzésektől, a heregyulladásig, a 2 hetente előbukkanó nátháig minden eljött.

Egy teljes kivizsgálás sosem árt egyébként, és reméljük megnyugszol utána.

Én is belekezdtem, mert 37 éves létemre vmi nem oké mostanában, érzem.

2022. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedvessegeket! Jol vagyok, volt tegnap mindenfele kivizsgalas, es a stressz az oka :(

Kitartast mindenkinek, es Boldog Karácsonyt! :)

2022. dec. 26. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Az jó, ha meg van a kiváltó ok, lehet tenni ellene /érte.


Kellemes ünnepeket kívánok! :)

2022. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!