Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rémálomból közvetlen ébreďésko...

Rémálomból közvetlen ébreďéskor beszélek, miért?

Figyelt kérdés

Most az imént volt talán életem eddigi leghosszabb álma és annyira ijesztő volt már a vége, hogy nem is volt befejezése hanem én probrobaltam ki jönni onnan és még kómában annyit nyögte ki halkan gogy anya. Ilyen talán még 1x volt, de megkerdeznem hátha valami tud erről valamit mitől van, mi ez a jelenség. Elég futa álom volt amúgy, leirni se tudom de még álmomban is mintha ilyen 4 wall break volt hogy miért csinálom ezt a hulyeseget és hát akkor jött a para rész inkább csak erős félelem érzet volt nem ilyen szellem vagy hasonló de valamennyire szellemhez köthető. Pedig korábban direkt nem néztem semmi ijesztőt, erre mégis. De érdekes hogy próbáltam segítségért kiáltani úgymond még épphogy álomból kijotten. Ahogy kijottem még kómás voltam mert tökre lényegtelenul bekepzeltem rmegy felcsavart szőnyeget a szekem előtt és ahogy nyitottam a szemem már minden félelem megszunt.

Az álom az volt hogy volt egy srác szomorú története hogy elveszett vagy mi és meghalt majd valahogy én mrgtalaltam egy ijesztő fényképet róla ami épp halál pillanatában készült de ilyen tipikus nyitot száj fehér szemek szellem volt,és én valamiért kivancsisagbol talán beallitottam azt profil képnek majd ekkor éreztem ezt a hihetetlenül erős félelem érzetet és ekkor próbáltam ki jonni de az álomban más nem történt, nem jött a szellem csak ott mintha le fagyott volna a képnél és ennyi. Ezt az erős félelem érzetet is csak 1x éreztem még álomnak hogy ki kell jönnöm. Mintha félig tudatos lett volna de mégse. Bocsi ha kusza de épp álom után vagyok és próbáltam leirni amire emlékszem.



2022. dec. 23. 06:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Legrosszabb*
2022. dec. 23. 06:08
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ezt azért sokkal részletesebben ki kellene fejteni és ismerni is kellene téged, hogy lehessen bármit mondani.
2022. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-Ennél részleteseben nem tudom kifejeteni :/
2022. dec. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!