Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémálomból rémálomba?

Rémálomból rémálomba?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt már előfordult velem ilyen, de ma ismét átéltem: egyszerűen nem tudok felkelni az álmomból. Rémálomból rémálomba csöppenek, azt hiszem, már felkeltem, de valami baljós mindig elárulja, hogy ez még mindig álom. Ilyenkor ennek tudatában is vagyok, de nem tudom irányítani a történéseket. Mindent megpróbálok, hogy felkeltsem magam: legtöbbször megcsípem magam, de ugye nem érzek semmit, és teljesen pánikba esek álmomban. Csak csipkedem és csipkedem magam, de semmi. Az ilyen álmaimban ijesztően valóságos minden, nyilván azért hiszem, hogy már felébredtem. És mikor valakit megkérdezek "ez már a valóság, ugye?", mindenki galád módon igent mond, és csak kajánul vigyorog. Leginkább természetfeletti elemek fordulnak elő az álmaimban ilyenkor. Most pl egy szobában aludtam, az egyik oldalamon anyukám feküdt, a másikon pedig egy kés, mert teljes rettegésben voltam, éreztem, hogy valami mászkál a házban. De közben anyukám sem volt az igazi, értem én itt a viselkedését. Nagyon nyomasztó volt az egész.


Nagyon ijesztő az egész érzés, nem tudom mit tehetnék ellene:(

Valakinek valami ötlet?



2018. febr. 17. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
2018. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Nem, nem, nem. Szó sincs alvásparalízisről. Nem vagyok félig ébren, nem vagyok lebénulva, nem érzékelem a körülöttem történő dolgokat és nem hallucinálok. Álmodom. Csak tudatában vagyok ezzel, mégsem tudom irányítani.
2018. febr. 17. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Pedig ez az.. Tagadhatod ha akarod
2018. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alvásparalízis nem az, mikor az ébren van, de a tested nem és hallucinálsz? Én álmodtam. Nem hallucináltam. Nem voltam ébren.
2018. febr. 17. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a leírásod alapján, ez szerintem sem alvásparalízis, hiszen az közvetlenül elalvás előtt, vagy ébredés után jelentkezik, pár percig tart és olyankor már ébren vagy, csak a szemeden kívül, semmidet nem tudod mozgatni.
2018. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!