Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete nehézlégzésem van amit néha tenyér és talp izzadás kísér. Van itthon egy 20ezer ft. értékű pulzoximérőm, de az viszont mindig 98-100 között méri az oxigénem. Lehet, hogy lelki a dolog vagy érdemes minél előbb orvoshoz mennem?

2022. dec. 24. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tenyér és talp izzadása lehet a felgyülemlő szorongás levetülése, de ha ez párosul hideg végtaggal, akkor vérkeringés is lehet...
2022. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen mindig hideg a tenyerem és a talpam, de én ettől a nehézlégzéstől parázok kicsit. Ahogy írtam az oxigénszintemmel semmi baj nincs a kütyü szerint, és megszámoltam a légzés számom, hogy hányszir lélegzek 1 perc alatt. Simán benne volt a normál értékben, de viszont mintha éreznék egy kis nyomó érzést a mellkasomnál
2022. dec. 24. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vércukorszint? (okozhat olyan érzést, MINTHA nehézlégzésed lenne, + kicsit megemelkedett szivverés a magas cukor miatt)

Pszichológus?

2022. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cukorszintemet nem tudom. Okozhat az állandó nehézlégzést? Meg majd jövőhéten végre el tudok jutni dokihoz is
2022. dec. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!