Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szapora szívverést éjszaka,...

Szapora szívverést éjszaka, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Ez már a 3. olyan éjszaka amikor nem tudok aludni azért, mert annyira gyorsan ver a szívem, és nem értem, hogy miért. Még tavaly voltam ekg-n és szívultrahangon ugyanezzel a problémával és minden rendben volt. Hosszú ideig nem is jött elő ez a probléma, de most megint, de én ezt már nem bírom.. Tippek?


20/L



2022. jún. 15. 00:41
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia.

Ki kell vizsgálni, ugyanis nem csak kardiális okai lehetnek. Vashiányos vérszegénység pl. ! Nőknél, aktív, menstruáló nőknél a vashiány amúgy is gyakori és ennek tünete a szapora pulzus. Erre kérj laborbeutalót háziorvostól. Teljes vérkép, vasat nézess.

Pszichoszomatikus ok is lehet, de orvos! Akiben megbízol, lehet magán is. De járj utána. Jó egészséget. Ha gondolod, írj még privátban.

Szedtél e közelmúltban 1-2-3héten belül gyógyszert betegségre? Antibiotikum? NSAID gyulladáscsökkentő? Gyógyulj Meg. A nyugalom a legfontosabb most, higgadtan cselekedj.

2022. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!