Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó ivás lehet a fogszabál...

Állandó ivás lehet a fogszabályzóm miatt?

Figyelt kérdés

Gyakran van nyitva a szám, az ajkaim is cserepesek, szárazak.

Lehet ezért iszok?

Ha majd leveszik abba marad az ívás?

Arról van szó hogy elkezdtem az egyetemet és fogszabályzós is lettem. Gyakran iszok és sokat, de ettől folyton pisilnem kell. Az még rendben van hogy mindig rohannom kell pisilni amikor hazaérek. De az egyetemen sem bírom ki az óra végéig. Próbálom visszatartani de legkésőbb 10 perccel az óra vége előtt muszáj kimennem.

És ez azért rossz mert a tanárok már tettek megjegyzést.

Már vége a félévnek, nem akarom hogy február végétől megint ez legyen a gond, mert több anár is tett nekem erre megjegyzést. Ez rendeződik amikor kiveszik a fogszabályzót?


2022. dec. 30. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem inkább menj el a körzetidhez, mert akár cukorbetegség is lehet, annak is tünete a sok vízivás.
2023. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!