Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki adna tippeket adni a...

Valaki adna tippeket adni a fogszabályzót? Például: Tisztítás, evés, ivás, gumi színek, iskolai evés, iskolai tisztítás.

Figyelt kérdés

Lesz fogszabályzóm és a fent felsoroltakra kellene válaszolni meg még azt ,hogy hogyan zajlik egy fogszabályzóból felrakása.(Sima fém fogszabályzóm lesz,alsó,felső)

előre köszönöm a válaszokat!!


2016. márc. 25. 09:07
 1/2 anonim válasza:

Szia.:)

Nekem nemrég raktak fel és ezek a tapasztalataim:

-a felrakás nem fáj nagyon,csak elég kellemetlen érzés,kb. fél óra (de mivel neked alulra és felülre is kell, akkor kb. 1 óra lesz a felrakás)

-a gumi színt te választhatod ki,egyszerűen megkérdezik,hogy milyen színűt szeretnél és olyat kapsz,általába mindenféle szín szokott lenni

-az első héten még nagyon fog fájni a fogad,de ez el fog múlni

-inni mindent tudsz

-enni az első héten csak pépes dolgokat fogsz tudni pl.joghurt,tejbegríz,stb..,utána már szinte bármit de pl. almába nem nagyon haraphatsz,és a gumicukrot meg a rágot se ajánlatos gyakran enned

-ajánlatos minden étkezés után fogat mosnod. Szóval fogkefe+fogkrém. Utába használhatsz szájvizet és fogselymet ha szeretnél

-az iskolába is szinte mindent meg fogsz tudni enni,olyan lesz,mint otthon

-én a suliban nem szoktam fogat mosni mert nincs időm de esetleg szájvizet szoktam használni az evés utàn ha úgy érzem

2016. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. márc. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!