Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék?(orvoshoz nem...

Mit tehetnék?(orvoshoz nem akarok ezzel menni)

Figyelt kérdés
Mostanában estére ( 6-7 körül)mindig megfàjdul a fejem annyira,hogy gyógyszert veszek be rá.Mire eljutok odáig sokszor már émelygek, hányinger kerülget. A közérzetem is rossz.Nincs kedvem semmihez,lusta vagyok.Ugyanúgy alszom,eszem,iszom,semmi változás.Ha bármiféle mozgást kell végeznem(2-3hónapja ülőmunkàt végzek,koncentràciót, és pontossàgot igényel) úgy ver a szívem majd megdöglök,minden bajom van.(régen se bírtam a mozgást, már gyerekként a futàstól is majd meghaltam, pár éve elkezdtem futni de attól is megfàjdult a fejem, így abbahagytam)Most nem dolgozom, mégis fáj a fejem, megmértem a vérnyomàsom:109/64 volt.35 éves nő vagyok.
2023. jan. 8. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz orvoshoz menni? Célod megvárni míg esetleg elájulsz vagy egyéb ok miatt?
2023. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy mégis milyen okod van rá, hogy ne menj orvoshoz: az egyetlen emberhez, akinek megvannak a technikai eszközei (labor, EKG) és a gyógyszeres lehetőségei arra, hogy kiderítse az okát és megoldja a problémát. Kávézni már próbáltál? Az alacsony vérnyomás is okozhatja. De szerintem lelki eredetű is lehet.
2023. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bagatel dolog.Ott megméri, akkor jó lesz,elhajt,hogy minden ok.Kvt nem szeretem rosszul vagyok tőle,a gyomrom és a fejem is megfàjdul tőle.
2023. jan. 8. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan orvosod van, aki panasz esetén elhajt, akkor keressél másik háziorvost, mert ez nem végzi el a munkáját. Mindenekelőtt kell egy labort csinálni, hogy ionjaid, vörösvértested, vasad rendben vannak-e. Azért csak menjél el, hogy meglásd, hogy ténylegesen elhajt-e vagy csak te feltételezted. Alszol eleget? Nem vagy stresszes? Kávé (4 leütés, és nem kell hieroglifát fejteni) helyett jó a tea is, a zöld tea még egészséges is.
2023. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teát iszom napközben nem ízesítem,csak egyszer az elsőt,ad egy Kis lendületet. Laborom az lesz a nőgyógyász által.Alvàs nem változott,az lehet hogy stresszelek,babaproject van több mint fél éve
2023. jan. 8. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A stresszt jó lenne autogén tréninggel, relaxációval kezelni.
2023. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. jan. 9. 08:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Tehát annyira sem tiszteled magadat, hogy kivizsgáltasd, mi bajod, de a "babaproject" (istenem, de idióta szó) az fontos. Oké, akkor további jó szenvedést.
2023. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!