Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire normális h evés után...

Mennyire normális h evés után rettenet fáj a hasam? És 2 hetente van székletem, akkor is rettenetes fájdalmakkal. Lassan 1 éve. Mit tegyek? (nem akarok orvoshoz menni, félek az orvosoktól) 16/L

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz egy szép kis gyomorrákot vagy vastagbél rákot akkor szépen elmész az orvoshoz, hidd el, nem harap
2013. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hallottam már egy bélelzáródott beteg haláltusáját. Hidd el, nem vicc, húzz el orvoshoz holnap!!
2013. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mennyi esély van rá h ez a ráknak a tünetei?
2013. dec. 9. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Nem táplálkozol rendesen, rendszeresen. Egyél laza kajákat, igyál sok folyadékot. És minden nap menj WC re. Az a normális.
2013. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a ráktól kell félned! Sokkal nagyobb az esélyed a bélelzáródásra.

Akkor számíthatsz beöntésre, de ritkán használ.


Ha olyan szintű, akkor pedig műtőbe se tolnak...


Egy ápoló

2013. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak még az fogadható el,ha valakinek hetente minimum 2-3x van széklete. tehát ez semmiképpen nem az. Egyél rostos ételeket,rendszeresen gyümölcsöt,igyál sok.sok folyadékot és mozogj! Nem valószínű,hogy eddig volt bélelzáródásod,mert 1 év alatt már nem lennél itt. De még lehet,ha így folytatod. Menj el orvoshoz,mert ennek komoly oka lehet és nem az orvosoktól kell félni,hanem attól,hogy akár életveszélyes állapotba is kerülhetsz!
2013. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 automatakoktel ***** válasza:
62%
Kéthetente az nagyon dúrva. Bulémiás voltál? Én fogyasztanék a helyedben nagyon sok vizikefírt, és oxytarmot, (meg talán h2o2-t, halottam egyszer, van olyan hogy az emésztés is talán, de hogy az energiaszerzés átáll teljesen erjesztésre) . Azonban nemtudom hogy ez elég e, tehát ez szigorúan az én véleményem.
2013. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni, nem akarni kell, hanem muszáj!
2013. dec. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"h2o2-t"


Azt azért ne. Inkább menj el orvoshoz, de lehetőleg minél hamarabb.

2013. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!