Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas vérnyomásra mit lehet...

Magas vérnyomásra mit lehet szedni, ha nem akarok orvoshoz menni? 150 körül van általában. Hallottam teáról, fokhagymáról.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fokhagyma sokat segít, de én a helyedben elmennék orvoshoz. A magas vérnyomás nem vicc, ráadásul a 150-es értéknél már foglalkozni kell a "beteggel". Ilyen "magas" vérnyomásnál nálunk már vért sem lehetett adni. A magas vérnyomás nem vicc, ne kezelgesd otthon, az orvosod pontosan megmondja, hogy kell vele foglalkozni vagy nem. Lehet, hogy szükséges gyógyszerrel karbantartani, ami megelőzhet egy agyvérzést is. Ne bízz a házi praktikákban, keresd fel a körzeti orvosod. Hidd el ez nem vicc!
2010. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

A fokhagyma csak áttételesen (érrendszer javításával) segíthet ill. megóv a további romlástól, s ugye most nem tudjuk mitől magas a vérnyomásod.

Nem értem miért nem lehet orvoshoz menni és szedni valamit egy ideig.

Ha mégis makacskodsz, akkor MOZOGJ, SPORTOLJ! (Van akinél csak ez segít.)

2010. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
menj orvoshoz!! ez nem jatek, nem olyan enyhe hogy hazilag kezelgesd es kezeles nelkul progressziven romlik. minnel hamarabb fordulj orvoshoz. fokhagyma, mozgas, ezek segitenek de emelle orvosi kezeles is szukseges!
2010. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Inkább menj orvoshoz,ezzel ne szórakozzál.
2010. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, okulj a példámból. Én évekig elutasítottam a gyógyszereket a tiedéhez hasonló vérnyomással. Most már bánom, mert ezalatt is kárt tett a betegség az ereimben. (Ezt a szemészeten tudják nagyon pontosan megmondani.)

Most már szedem, amikor csak tudom, hiába vagyok gyógyszer ellenes. A fokhagyma remek segítség, de ha ne adj isten szervi eredetű a dolog (mint nálam), akkor az csak egy kis kiegészítés, a problémát nem szüntetni meg.

2011. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!