Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ahogy telik az idő miért...

Ahogy telik az idő miért félek egyre többmindentől?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban imádtam fára mászni, tetőre stb most meg rettegek ha fel kell állnom egy székre, még attól is félek ha videót nézek a magas helyekről vagy egy több emeletes ház ablakán bámulok ki. Amikor meglett a jogsim 180as tempónál még tök jól elvoltam mostmár 120-140 környékén már meg is állok mert nem merek többet menni (mondjuk ez egy jó dolog) és ott van a verekedés is hogy pl egyszer Pesten még fiatalabb voltam nekimentem 20 cigánynak le is ütöttem párat most meg ha verekedni kell-kellene akkor próbálok más megoldást keresni még ilyen ratyik ellen is mert kicsit gyomorgörcsöm lesz tőle. A bogarakkal is csomót játszottam gyerekkoromba most meg undorodok az összestől és nem tudom igazából mi történik velem amiért egyre többmindentől félek

2023. jan. 12. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán kezd benőni a fejed lágya és kezded felfogni a tetteid súlyát... Micsoda fennkölt szabadidős tevékenység a verekedés...

Verekedni nem kell, hanem max csak azt hiszed...

Vannak becsületbeli ügyek, de attól tartok, esetedben nem erről lenne szó.


Lehet, rádszakad egy család érzete, és ha majd látod, hogy gyereked ugyanezeket fogja csinálni, rájössz ezek értelmetlenségére.

2023. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Ahogy látod sok mást is leirtam
2023. jan. 12. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!