Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A neten el lehet végezni...

A neten el lehet végezni olyan személyiségtesztet, ami többmindenre kiterjed, és megállapítja, ha valakinek mentális betegsége van?

Figyelt kérdés
Tehát mintha orvos által diagnosztizált eredmény lenne. Nem diagnosztizáltak nálam semmit, de kíváncsi vagyok. Pár dologban átlagos vagyok, pár dologban nem, de nem tudom eldönteni van-e bajom. Legtöbbször teljesen normálisnak gondolom magam, igazán átlagembernek, de ezért kéne ez a személyiségteszt. A legtöbb csak személyiségtípusokat határoz meg. Én valami komplexebbet szeretnék. Erős stressznek kitett emberek hasonlókat produkálnak, mint én, szóval szerintem csak nagyon stresszes vagyok, és másképp neveltek.
2021. júl. 18. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen fordulj ezzel orvosrol. Az ilyesfajta tesztek csak altalanositani tudnak es nem tudjak nyomon kovetni hogy fejlodtel e vagy sem.
2021. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen. Ahogy 1# is írta, ezek a tesztek általánosítanak. Személyre szabottan kell kiértékelni őket, nem véletlenül van szükség pszichológusokra és pszichiáterekre.
2021. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg kinosnak erzed azt hogy elmenj egy pszichologushoz/pszichiaterhez akkor is azt javaslom hogy menj el mert az nem szegyen (abbol gondolom mert interneten szeretnel segitseget keresni).

En regen ezert nem mentem el, viszont jol tettem hogy ravettem magam.

2021. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!