Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hónapja tartó mellkas...

Egy hónapja tartó mellkas nyomás, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam kivizsgálásom, semmit nem találtak, reggelre elmúlik, de délután újra elő jön, középen nyom. Az orvos annyival lezárta, hogy a stressz.

2023. jan. 13. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaza van, idegbaj lesz. Mind azok leszünk lassan....
2023. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szorongás
2023. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem vagyok stresszes, most egy teljesen jó szakaszban van az életem.
2023. jan. 13. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor reflux esetleg? Szoktál puffadni?
2023. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoktam, meg hangosan emésztek, vacsorázni nem szoktam, 2 éve eszem napi 2szer. Ma vettem Renni tablettát de nem jobb.
2023. jan. 13. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt jobban ki kell vizsgáltattni, mert ismètlôdô nyomàs, az pedig lehet szivkoszorúèr szûkûlete is, vagy más is mint bordaporc gyulladás. Fölösleges találgatni ezèrt Tanácsolom TC vizsgálatot. A saját magad érdekèben. Minden jót!
2023. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, a sürgősségin monitoroztak 6 órán keresztül és nem látták semmilyen elváltozást
2023. jan. 14. 13:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Kétszer csináltak nagylabort, Ekgt, mellkasröngent, nekem az a fura, felelek reggel nem fáj, teszem a dolgom, és délutánra jön ez a mellkas szorítás.
2023. jan. 14. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak is a TC gép mutattja ki a rejtett problémàt!
2023. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!