Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1.5 honapja köhögök mellkas...

1.5 honapja köhögök mellkas röntgen jó , vérkép jó, nyaki ultrahang jó. Lehet gégerák? Köpet nem igen akar fel jönni. Nem fáj a torkom .

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy reflux.
2022. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
esetleg tikk, tesómnál is ez volt, semmi baja nem volt de reflexből/kényszeresen köhögött
2022. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyakori helyett a gégész fog erre releváns választ adni. (Egyébként aligha, de ha pont attól találsz félni, akkor olyan szakorvoshoz kell menni.)
2022. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Gégészeten voltam 3 honapja azt mondta refluxom van pedig savat nem érzek semmit sem.
2022. júl. 25. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenesetre akkor gégerákod nincs, mert azt látná. Érezhető sav nélkül refluxdiagnózis az azért furcsa. Csak tudnál róla. Ha nagyon akarsz csövet nyelni, akkor még elmehetsz gasztroenterológiára ezügyben. Illetve kipróbálhatsz recept nélküli savcsökkentőt, ártani nem fog, és ha abbamarad a köhögésed, akkor az volt. Covidos nem voltál? Egyéb allergiás tüneteid nincsenek? Valamihez köthető a köhögés, vagy egész nap?
2022. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Covidos voltam 2 honapja kb . Azt mondta ma a doki hogy hörgőgyulladásra gyanakszik még.
2022. júl. 25. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet a covid maradványa. Antibiotikumot nem írt fel?
2022. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vég szettem egy kúrát annyit használt hogy kicsit kezdett felszakadni a slejm . Holnap vissza kell mennem és gondolom elküld más vízsgálatra
2022. júl. 25. 23:26
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Covidosoknál van olyan, hogy a köhögés utána még több hónapig fennáll. Mellkas röntgen nem minden esetben mutat eltérést, inkább CT kellene ezekre a panaszokra.
2022. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem az orvosommal írt fel kettő gyógyszer azt mondta utána jó lesz hát kiváncsi vagyok. Én már minden rosszra gondolok. Hipochonder vagyok
2022. júl. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!