Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert mutat ilyet a verogszige...

Miert mutat ilyet a verogszigenszint?

Figyelt kérdés

Rarakom az ujjamra mutata egy par masodperc utan a verogszigen szintet.


98% ot mutat de utana elkezd lefele menni a szam. Ha ujra rarakom mrgint 98% utana kesobb elkezd lefele menni. Ez miert van?


2023. jan. 15. 14:15
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért, mert átlagot számol.
2023. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális, nincs állandó érték, ingadozik. Stressz hatására például egész le tud menni, vagy attól is függ mennyire fázol stb. Akkor aggódj ha 94, de főleg 92 alatt van, tartósan.
2023. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hu hat en stresszelek ha ilyet mérnek rajtam meg ha vérnyomást. :(

Kicsit fázok is igen

2023. jan. 15. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor idegeskedsz, olyankor megy lefelé, nekem is ilyen, amikor nyugodtabb vagyok- ez pár másodperc múlva is megtörténhet- akkor egyből jobb az érték. Összehúzódnak az erek idegesség, stressz és fázás esetén, azért mutat kevesebbet. Amúgy teljesen jó érték.
2023. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Voltam 2 szer kivizsgáláson korházban. ott egyszer 98% volt egyszer meg 100%. Olyan lehet hogy tényleg 100%?


26/F

2023. jan. 15. 16:11
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet, bár nem gyakori. Mondjuk sok jelentősége nincs annak, hogy 100 vagy 98%.
2023. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!