Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet légmellem? Nagyon...

Lehet légmellem? Nagyon megijedtem..

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön reggeliztem és a bal lapockám nagyon elkezdett fájni.. Mozgásra is hol jó volt hol rossz. 2-3 óra után enyhült sokat a fájdalom..


Nagyon megijedtem. Voltam orvosnál azt mondta valószinű idegbecsípődés.


Nos aznap délutánra sokat enyhült már. Mozgásra volt rossz csak. De vasárnap már nem éreztem. Első 3 napon mikor nagyon mélyen lélegeztem akkor éreztem még hátul meg picit mellkasomba vagy csak oda sugárzott nem tudom.


Ma elmentem futni de 1 km után éreztem a bal lapockámba hátul a fájdalmat.. De futás után fürdéskor már nem meg most se fáj. Meg ha mélyen lélegzek már nem fáj.



Voltam mellkasröntgenen meg vérvételen meg ekg.n Minden rendben volt.


Mellkasröntgenen bekellett szívni a levegőt és úgy nézték.


Esetleg ott lájták ha pl légmellem van? (Csütörtökön csinálták)



Elolvastam a légmellet és elvileg lapockai szúró fájdalom a tünete... Ez tényleg igaz?


Most beparáztam :(



Mik a tünetei a légmellnek ??


2023. jan. 17. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A röntgen kimutatta volna. Mindent rendben találtak nem értem akkor minek kell öndiagnózist végezni a neten....
2023. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt írták a lapocka fájdalom légmellet jelent..
2023. jan. 17. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze csak és kizárólag légmelled lehet...nem számít hogy ezer és egy oka lehet még de nyugodtan diagnosztizáld csak magad.
2023. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lègmellel te nem fürdeni mentèl volna, hanem a kórhàzba. Az nem olyan fàjdalom amit csak úgy elviselsz. Szomszèdomnak 3* volt már, mentő vitte, nem kap levegőt, borzasztó kinja van, úgy fáj neki.
2023. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!