Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beszúr a szívemnél a mellkasom...

Beszúr a szívemnél a mellkasom ha nagy levegőt veszek,mi lehet ez? Nagyon megijedtem! Többi lent.

Figyelt kérdés

22/ lány


Tegnap és tegnap előtt is durvábbat erősebb kardiósabbat (hasazás) edzettem mint szoktam. Tegnap délután beszúrt a szívemnél és ha levegőt vettem akkor még jobban. De elmúlt 1perc alatt, nem foglalkoztam vele mert nagyon ritkán van ilyen 4-5mp-ig tart kb. De ma éjjel arra ébredtem hogy szúr a mellkasom bal oldalt es ha veszem a levegőt egyre rosszabb, nagyon bepánikoltam mert fél órán át nem múlt el, háton feküdtem megpróbáltam nem mozogni és úgy kezdett enyhülni, de halálközeli élmény volt. Ez mi lehetett? Ma egyébként hatalmas izomlázam van a hátamban hasamban, kezeimben mindenhol,biztos van köze hozzá. De ez légmell? Mert ilyeneket olvastam, de inkább tapasztalatok alapján kérdezem, volt e nektek ilyen és mi a teendő hogy elmúljon?



2022. dec. 4. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Küldtem Önnek privát üzenetet.
2022. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy vérnyomást mérjél.
2022. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!