Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressznek lehet a tünete?

Stressznek lehet a tünete?

Figyelt kérdés

Homályos látás, fejfájás?


Idegrohamom volt pár órája, üvöltve sírtam és püföltem a falat.



2023. jan. 21. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy inkább idegösszeroppanás a sok stressztől.
2023. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem közvetlenül vagy közvetve lehet.

Milyen magas és hány kg vagy? Mondjuk ennek a nemed ismeretében van különösebben értéke...


De ugye itt már nem "egyszerű" stresszről beszélünk...

2023. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Homályos látás lehet, hogy megemelkedett vérnyomástól volt, ami aztán, hogy lenyugodtál normalizálódott.

Fejfájás pedig a sok ordibálástól volt.

Valószínűleg az idegrendszerednek nem tett jót ez a fajta roham és vissza maradt egy kis "mellékhatás".

Próbálj meg pihenni, sok folyadékot inni, és szépen lassan ezek elfognak múlni.

Sajnálom, hogy ez történt veled, ha esetleg úgy érzed segítségre van szükséged, nem szégyen orvosi segítséget kérni. Kezdésnek akár, egy pszichológus is szóba jöhet.

2023. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetett sajnos a stressztől. Keress fel egy szakembert szerintem is, hátha tud segíteni. Kortyolgass egy meleg teát és pihenj, nézz valami vicces filmet és reméljük minden rendben lesz.
2023. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos , nekem is szokott lenni.
2023. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!