Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyobb próbatételeknél,...

Nagyobb próbatételeknél, stressznél mindenkivel ez van?

Figyelt kérdés
Vizsgák, szereplések előtt mindig olyan stresszben vagyok, hogy szó szerint fosok tőle. Ez mással is így van, vagy csak engem áldtak meg ezzel a csodás képességgel?

2012. jún. 7. 20:29
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem csak veled. Szegény szobatársamnak már vizsga előtt 2-3 nappal hasmenése van és a vizsga napján legtöbbször még hány is. Nagyon rosszul tűri a stresszt.
2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük néked Nervus vagus.:)

Sokan vannak így ezzel.

A X. bolygó ideg azaz a Nervus Vagus hatása ez.

Sokat nem tehetsz ellene, próbáld magad valamivel megnyugtatni. Rövid relaxáció, mély lélegzetvétel segíthet.

2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Ilyen ez az emberi test.

Később állásinterjúk alkalmával lehet majd izgulni. :/

2012. jún. 7. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Addigra megtanulsz vele bánni.

Egy csésze citromfű tea sokat segíthet. Először ne élesben próbáld ki, mert nyugtató hatásán kívül altató hatása is van.


Szereplés közben nem biztos, hogy díjaznák a horkolást.:)

2012. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én már próbálkoztam hasfogóval is, de nem segített. Mint utólag kiderül azért mert a tájékoztatóban le volt írva, hogy a káros anyagokat köti meg a belekben. Az izgulás pedig nem az :D

Tuti tippem nincs. Én is mindig gyakrabban járok wc-re. Ha éppen nem fosok akkor az ásványvizet vedelem amitől persze megint wc-re kell járnom. Vizsgáztam már teli hólyaggal...Hát az se sokkal jobb mint a hasgörcs a nagy wc-től :D

Szívás!!

2012. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem neked szociális fóbiád van.. Ezek nem szomatoform tünetek!! Keress rá neten, és ha illik rád keresd fela háziorvosod!
2012. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az izzadás, hasgörcs és nehéz beszéd stimmel, még akkor is ha tudom a témát! Néha a pirulás is, de az tényleg ritka, nagy közönség előtti táblához hívásnál előfordul. Ezt gyógyszerek és orvos nélkül nem lehet enyhíteni?

Lehet az az oka, mert kiskoromban csúfoltak az elálló fülem és fiús hajam miatt!?

2012. jún. 9. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
ez félig neurológiai és félig pszichés betegség. Esetleg ha csak izolált a betegséged, írass fel háziorvosoddal rivotrilt. Hidd el, segíteni fog!
2012. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lakótársam is fosik tőle. Neki sem sikerült még megoldást találnia rá (pedig itt vagyok mellette, az ellenpélda).
2012. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. júl. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!