Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rengeteg ember szed valamilyen...

Rengeteg ember szed valamilyen nyugtatót, mégis kevés kérdés van elvonási tünetekkel kapcsolatban. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Napi szinten is sok kérdést látok amibe benne van a frontin, xanax, rivotril, vagy mennyit vegyen be, ihat e rá, stb. Szerintem 10 emberből 1 szed valami ilyesmit. Viszont alig van olyan, aki elvonási tünetekre, hozzászokásra panaszkodna, pedig ezek szedés közben is jelentkeznek.

2023. jan. 23. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem hagyják abva a szedését, a szerrel élnek... Nem, szedés közben nem jelentkeznek elvonási tünetek, hogyan is jelentkeznének?!
2023. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igaz, pontosítok: Tolerancia elvonási tünetek, amik szedés közben is jelentkezhetnek. Miután az illető agya hozzászokott a dózishoz, többet igényelne, de nincs emelve az adag.

Amúgy jah, logikus, mindenki szedi, és ha kell még emeli is.

Néha úgy érzem, hogy csak én szoktam le, és szenvedek az utó tünetektől.

2023. jan. 23. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, én is leszokóban vagyok és szenvedek. Mindössze 3 hónapig szedtem, mégis.
2023. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedés közben nincsenek elvonási tüneteid, max ha elfelejted bevenni, bár már volt hogy elfelejtettem nem volt elvonási tünetem, mondjuk én minimális adagot szedek, de egyébként Magyarországon 1 millió alkohlista van, számtalan mentális beteg, és sok drogfüggő is, szóval a kérdés érdekes, de sokan félnek feltenni, vagy nem tudják hol lehet.
2023. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!