Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van-e összefüggés vagy kapcsol...

Van-e összefüggés vagy kapcsolat az ember foglalkozása/munkája és a menstruációhoz használt eszköz között?

Figyelt kérdés

Függhet-e az ember foglalkozásától, hogy menszeszkor mit használ? Van-e összefüggé?

Ha igen, milyen esetekben?



2022. nov. 5. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Nincs.
2022. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy lehet. Aki tornász, táncos, úszó, annak a szárnyas betét nem opció. Versenyek előtt van, aki fogamzásgátlóval tologatja is a vérzését. Olyanoknak, akik a munkájukban nem mehetnek bármikor wc-re, jobb a betét, mert kisebb a fertőzésveszély, mintha tampont használna. A kehely úri hobby olyanoknak, akik akkor mennek ki, amikor nekik tetszik és otthoni tisztaság uralkodik a munkahelyi mosdóban.
2022. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
nincs
2022. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A legtöbb foglalkozásnál nincs, de ahogy a 2-es is írta vannak olyan tevékenységek amik betéttel nem vagy csak nagyon kényelmetlenül mennek. De azért beláthatjuk, hogy könyvelőből és műkörmösből pl. sokkal több van mint vízimentő vagy olimpiai vízilabdázó lányból :D Szóval a legtöbbeknek teljesen mindegy.
2022. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

"A kehely úri hobby olyanoknak, akik akkor mennek ki, amikor nekik tetszik és otthoni tisztaság uralkodik a munkahelyi mosdóban."


Hát szerintem ez nem igaz. Ha nem ömlik valakiből a vér, hanem normál mennyiségű vérzése van és annak megfelelő kelyhet használ, egy munkanapot simán kibír.

Én is úgy használom, hogy reggel munka előtt beteszem, munka után otthon cserélem.

2022. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Otthon kelyhet használok, de a munkahelyemen sajnos tampont.

Egyszer mentem be kehellyel, de nap közben megtelt és szivárogni kezdett. Abba nem gondoltam bele, hogy a WC és a kézmosó nem egy helyiségben van, a kézmosó konkrétan az ebédlőben van. Magyarán nem volt módom kiöblíteni a kelyhet. Elkezdtem törölgetni papírral, de végül ügyesen beleejtettem a WC-be. Szerencsére volt nálam tampon is, annyi eszem volt, de soha többé nem kelyhezek munkahelyen.

2022. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
2%
Gondolod, hogy egy állatkerti gondozó sündisznóbőrt használ ilyen célra?
2022. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!