Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet több személyiségem?

Lehet több személyiségem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre egy ideje,hogy

Nagyon sokszor van az,hogy pl egyik nap tök jó kedvem van van kedvem beszélgetni mindenkivel és beszédes vagyok tök jól eltudok dumálni az illetővel

Aztán másnap pedig nagyon csöndes vagyok introvertált/befelé forduló senkivel sincs kedvem beszélni mondjuk azzal se akivel előző nap tök jót beszéltem, és baràtommal is ha vagyok olyankor csak vele akarok lenni nem akarok senkit oda közénk

És van hogy a semmin is ideges leszek vagy ha barátom valami elszur vagy nem azt csinálja amit elgondolok akkor nagyon dühös leszek stb.. ez mi lehet vagy miért van?:( 19/N



2022. nov. 14. 22:33
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
28%

Lehet,de azt màr kezeltetned kellene.


Mivel tudsz a teljes, veled történt időről, valszeg skizo nem vagy.


Vélhetően inkàbb indulatkezelési gondjaid vannak, esetleg befejelve némi hormon ingadozàssal.

2022. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha minden igaz több bennem a férfi hormon mint kellene,lehetséges hogy ez miatt vagyok ilyen “fura” ?
2022. nov. 14. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd már abba a saját magad analizálását: egy személyiséged van, és az teljesen normális! Semmiben nem különbözöl a többi embertől, bármennyire is szeretnél magadban valamilyen betegségtudatot dédelgetni. Az ember nem gép, hogy ne legyenek hangulatai, mindenki másnak is vannak, attól függően, hogy mennyire süt a nap, mennyit aludt, mit álmodott, mit mondott neki, akivel épp szóbaállt, hogy sikerült a munkája, a főztje, elérte-e a buszt vagy az orra előtt ment el. Maximum 1 bajod van, és az a szorongás. Azzal viszont érdemes pszichológushoz menni. Nem fog elzavarni.
2022. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
bpd
2022. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Ez semmi különös.
2022. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!