Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a brutál erős frontok...

Ezek a brutál erős frontok okozhatnak gyomorpanaszokat?

Figyelt kérdés

Én eléggé érzékeny vagyok pár éve a frontokra, nagyanyám is ugyanígy, gyakorlatilag kéz a kézben vagyunk mindig rosszul. Most 2-3 napja is mikor volt ez a nagy kettős front, nagyon rosszul voltunk, én nagyon rég nem voltam ennyire rosszul, és észrevettem hogy a gyomrom is ok nélkül háborog, ég, hányingerem volt, pedig nem ettem semmit, vírust se kaptam el, és elmúlt utána magától. Ma megint rossz a gyomrom dél óta, és most megint front van. Nagyanyám is azt mondja hogy ő se tud enni mert semmit se kíván.

Ezek közt lehet összefüggés, vagy véletlen egybeesések? Befolyásolhatja a front az emésztőrendszert is?



2023. jan. 23. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,

Nekem is hasmenésem van

2023. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a második hozzászólóhat. Mióta frontok vannak az emésztésem is rottyon van és a fejem is állandóan fáj. Már napok óta tartanak a frontok. Aki érzékenyebb annak akármilyen! tünete lehet a fronttól.
2023. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!