Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez székrekedés?

Ez székrekedés?

Figyelt kérdés

Napi kétszer megyek el wc-re. De mind a kétszer hogy is mondjam kevesebb székletem szokott lenni. Állagra jó tehét nem vizes meg nem is száraz és színre pedig barna. Lehet csak most vettem észre vagy nem tudom. Napi 3 szor étkezem. (Reggeli ebéd és vacsora)

Reggelire általában zab délben meg este főtt kaja. Szoktam enni zöldséget és gyümölcsöt is.

Hasam nem szokott fájni.

De olyan mintha kevesebb lenne mint amennyi szokott. Vagy azért van mert napi 2 szer megyek el? Kb egy háromnegyed tenyérnyi adag.


26/F


2023. jan. 26. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Helytelen az étkezésed! Válltozatos étrendre kellene törekedned, - vacsorára nem kellene megint főtt ételt enned. Vacsorád legyen kalóriaszegény illetve könnyű!
2023. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. rendben :)
2023. jan. 26. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az, ez teljesen normális, és hogyha napi 2x mész, nem kell, hogy sok legyen.
2023. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vacsorára nem kellene megint főtt ételt enned - ez akkora hülyeség, hogy nem igaz.


Én vagy 15 éve főtt ételt eszek este is (rántotta, virsli, leves, vagy az ebédből maradék), semmi bajom nincs tőle.

2023. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Neked nincs semmi bajod, de székrekedéses embernél fonntos, hogy aktivállja a beleit pl. Aktiva joghúrtal vagy más könnyű étellel!
2023. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez viszont az:

[link]

2023. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!