Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt aki ment már több napos...

Volt aki ment már több napos szorulással orvoshoz?

Figyelt kérdés

Miket csinált a doki? 6 napja nem voltam wc-n és anyumék el akarnak vinni ügyeletre. Mire számíthatok? Kérlek segítsetek akinek volt már ilyen.

Már rengeteg mindent kipróbáltunk így a tippeket kérem mellőzzük.

Az érdekel hogy mire készüljek mit fog mondani/csinálni az ügyeletes orvos?

21/L



2022. júl. 6. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Kúpot dug a hátsódba, vagy szájon át hashajtót. Első körben ezt.
2022. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A sima ügyeleten semmit, beküldenek a legközelebbi kórházba, ott kaphatsz beöntést
2022. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rosszlovas ***** válasza:
81%

Anyámat vittem de őt 10 nap után.

Az orvos lecseszte, hogy miért nem ment előbb. Megvizsgalta, csináltak ultrahqngot is, hogy nincs e szervi baja.

Adott 2 db tablettát, hogy otthon vegye be már nem emlékszem mennyi különbséggel. És ha nem használ, másnap reggel kellett volna visszamenni. De használt...

2022. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Rosszlovas ***** válasza:
50%
Elsőnek. Nem fog vizsgálat nélkül sem beöntés, sem kúpot adni, mert ha pl bélelzáródás vagy vakbél vagy ki tudja, mi más bajod van, egy hashajtásba bele is halhatsz. Meg fog vizsgálni, jó eséllyel ultrahang
2022. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van 4-es, akkor csinál 1-2 rutin vizsgálatot, amivel megállapítja, hogy semmi baja nincs (a bélelzáródásnak pont vannak egyéb tünetei is némi szoruláson kívül, ha szelelni tud, akkor pedig ilyen gond eleve nem is áll fenn), majd aztán ad neki egy kúpot.
2022. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fog kúpot adni senki sem nem is engedném.
2022. júl. 6. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
akkor mitol varod a megoldast? ha nem engeded hogy segitsenek?
2022. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem is kell megengedned, ha nem akarod. Van tabletta.

Nyilván, ha az életed és a kúp között kell választani, akkor válaszd a kúpot, de nem hiszem, hogy ez lesz a helyzet.

2022. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Én ügyeletre kerültem egyszer. Kaptam valamit injekcióban és írtak fel fenolftaleint. Kúp nem emlékszem, hogy volt-e.
2022. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Na mi lett?
2022. júl. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!