Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mást is megvisel ez a mostani...

Mást is megvisel ez a mostani időjárás?

Figyelt kérdés

Elvileg kettős front van, nekem iszonyatosan fáj a fejem, szédelgek is kicsit, napok óta rosszul alszom.

Általában hidegfrontra vagyok érzékeny de ez az időjárás most nagyon megvisel.

Ti hogy vagytok? Éreztek ti is hasonló tüneteket?:(



2023. jan. 9. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Október óta állandó kavaras van nagy kilengésekkel, megszoknád a hideget 15 cfok meleg van 2 napra . Aztan lehül kissé majd erősebb meleg érkezik . November keményebb hidegebb volt mint a dec jan . Ez nem természetes hogy tavasz van miközben usa meg fent északon hidegrekord . Hetek óta nem volt fagy hajnalra , kimondottan undoritó meleg szél fúj .
2023. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mintha hullámvasúton lennénk úgy változnak a frontok, hol hideg, hol meleg, ma kettősfront, nekem napokig fájt a fejem, ma szerencsére nem, de most a csontjaim, és olyan vagyok mint akin átment egy úthenger.
2023. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Soha.

Csak a netről tudom meg, hogy éppen front van-e. Miért kéne attól fájnia?

2023. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, ez komoly kérdés vagy csak irónia?
2023. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

4.

Komoly. Egyszerűen hideg lesz, vagy eső, vagy szél. Ilyenek máskor is vannak, front nélkül is.

2023. jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as, van aki érzékeny a frontra, a hirtelen légnyomásváltozásra, és fájdalmai lesznek, vagy leesik a vérnyomás, vagy épp ellenkezőleg, ezek a héha 10-15 fokos hőmérsékletingadozások különösen megterhelik a szervezetet.


Nálam csak az ízületeim fájnak - hidegfrontnál -, de a szívbeteg nagymamám a melegfrontnál mindig úgy érezte, hogy meghal, annyira felment a vérnyomása, és dolgozott a szíve.


Nem egészséges ekkora hőingadozás.


Pl dec 16-án még -6 fok volt napközben, dec. 20-án meg pulcsiban mászkáltam, mert durván három nap alatt 15 fokot melegedett.


Ez rhadtul nem egészséges.

2023. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6.

De mi a nem egészséges? Nekem kutya bajom tőle, tehát mégsem a fronttal van a baj.

2023. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az időjárás nem egészséges, mert ez nem normális, hogy decemberben és januárban 10-15 fok van, meg ez, hogy egyik hétről a másikra ennyit változik.
2023. jan. 10. 16:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy neked semmi bajod, csupán annyit jelent, hogy nem vagy frontérzékény. Örülj neki:)
2023. jan. 10. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Körülöttem mindenkit megvisel ez az utóbbi napokban és engem sem kímél.

Mindenkinek fáj a feje és szédeleg, nekem meg extraszisztoléim vannak, össze vissza dolgozik a szívem és mára a fejem is fáj nekem is.. Pedig nem sokszor érzem meg a frontot, de ez most szétszed.

Párom most ment el vérnyomásmérőt venni itthonra, mert úgy fáj a feje meg minden baja van. Úgyhogy valami tuti van most.

2023. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!