Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Február 1-van, elhiszem én ezt?

Február 1-van, elhiszem én ezt?

Figyelt kérdés
Néha megvagyok zavarodva hogy igen, ez itt a valóság, hogy már 2023 februárja van, de néha mégsem hiszem el, mert olyan gyorsan, mégis lassan telik az idő. Általános közérzetem mindig szokványos, ha megengedi az állapotom, de nem mindig, ezért szoktam néha bevenni vitamint, vitaminokat, hogy jobb legyen, nem mindig érzem hogy segít, de néha szokott, jó ez így.

2023. febr. 1. 05:08
A kérdező szavazást indított:
Szeretném elhinni hogy 2023 februárja van!
Nem szeretném elhinni hogy 2023 februárja van!
Hisz most volt Karácsony!
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak óvatosan azokkal a tudatmódosító szerekkel - jobbulást kívánok! :-)
2023. febr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves jókívánságod, már sokkal jobb így, hogy bevettem a vitamint valamelyik nap, nagyon használ ez így mert jobb, sokkal jobb, mindig azt nézem mikor jobb és ha nem, akkor figyelem hogy mik a reakciók, szeretném magam jól érezni, de tudom nehéz, nem mindig könnyű, de próbálkozok és remélem sikerül, mert én nem adom fel soha, soha, csak néha elkámpicsorodok, akkor próbálom összeszedni magam, mert ez így nem lehet, mert mindig van valahogy, ezt tanultam, hogy mindig fel kell állni, akkor is ha február van, mert ez nem indok arra, hogy egyre mélyebben legyünk. Még egyszer köszönöm a jó kívánságod, nagyon kedves vagy hogy így gondolsz rám, megjegyzem a kedves embereket!
2023. febr. 1. 06:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig olyan mint ha 2020ba lennénk. Vagy 2021 végén valahol. A covid megzavart sok mindenkit.
2023. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el. Szerintem január 32-e van.
2023. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sőt, ha nem jön közbe semmi, holnap már január 4.-e lesz!
2023. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog, mert nem tudom.
2023. febr. 2. 18:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma mindenképpen másodikának látom, de lehet hogy nem jól látom, de szerintem igen, február van.
2023. febr. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!