Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat folyton a hasam?

Mitől fájhat folyton a hasam?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha hazaérek iskolából (4 óra felé) akkor utána kis időn belül megfájdul a hasam, puffadok, teltségérzetem lesz és elmegy az étvágyam attól függetlenül, hogy ettem, vagy sem.

A hagymától eleve puffadok, de most annyi mennyiségű újhagymát nem ettem, ráadásul laktózmentes sajtot is, hogy véletlenül se fájduljon meg a hasam, mert laktózérzékeny vagyok.

Most melegszendvicset ettem, amiben vaj volt, sajt, bacon és újhagyma karika.


Viszont stresszes vagyok eleve is, ami általában a gyomromra megy.


Ez pszichés eredetű lenne, vagy az étel miatt?

Gluténra is tippelek mert a tésztáktól puffadok, de nem tudom annak mik a tünetei.



2023. febr. 2. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan pszichés alapú.


De ennek ezer oka lehet, ételmérgezés, daganat, bélcsavarodás, helytelen étkezés, kevés rost, székrekedés, baktérium hiány a belekben, had ne soroljam tovább.


Ha szervi okra gondolsz akkor érdemes lenne egy hasi uh., vagy egy rutin vérvétel. Gaszto dokihoz is fordulhatsz stb.

2023. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami étel intolerancia de hogy mi azt csak orvos tudná megmondani.
2023. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél nyers krumplit hátha az segít.
2023. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!